کد خبر: 1062553 A

بامداد امروز رخ داد؛

جانشین انتظامی شهرستان میاندورود از اقدام به موقع گشت پلیس و نجات جان زن جوان از مرگ حتمی به دلیل عارضه قلبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ وحید محمدی گفت: هوشیاری و اقدام به موقع ماموران گشت یگان امداد این فرماندهی جان زن ۲۵ ساله را نجات داد.

وی افزود: ماموران انتظامی در ساعت ۲ بامداد در حال گشت زنی یک دستگاه خودروی پراید در حاشیه جاده را مشاهده که راننده آن به دلیل عارضه قلبی همسرش دچار آشفتگی شدید و سردرگمی بود و از آنها درخواست کمک کرد.

جانشین انتظامی میاندورود از اطمینان کامل ماموران انتظامی از بیماری زن ۲۵ ساله به دلیل عارضه قلبی و دعوت همسر وی به آرامش خبر داد و گفت: ماموران انتظامی با انجام برخی اقدامات مراقبتی سپس با مراکز درمانی و یگان‌های امدادی هماهنگی لازم را به عمل آورده و زن جوان را با خودروی پلیس سریعا به بیمارستان انتقال دادند.

سرهنگ محمدی ضمن بیان اینکه پس از انتقال بیمار به بیمارستان وی از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و اقدام ماموران انتظامی قابل تقدیر و ستودنی است، بیان داشت: خدمت به شهروندان و حفظ جان آنها برای پلیس مهم و با ارزش است، چه این خدمت در نقطه صفر مرزی و مبارزه با دشمنان باشد و چه داخل شهر در برخورد با مخلان نظم و امنیت صورت گیرد و یا با شیوه ای مثل رساندن یک بیمار در معرض خطر مرگ به بیمارستان.

بیمارستان مراکز درمانی مرگ نظم و امنیت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر