کد خبر: 1062371 A

فرماندار گچساران در گفت و گو با ایلنااعلام شد:

فرماندار گچساران از تأیید صلاحیت 19 کاندیدای انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در هیات اجرایی این شهرستان خبرداد.

علیرضا اتابک به ایلنا در دوگنبدان گفت: 21 نفر برای کاندیداتوری یازدهمین انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت نامنویسی که یک نفر از این کاندیداها انصراف و یک نفر دیگر نیز برای هیات اجرایی این شهرستان احراز صلاحیت نشد.

وی افزود: اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده در هیات های اجرایی به هیات نظارت شهرستان و استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال و اسامی نهایی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده در هیات های نظارت و شورای نگهبان در روز هیجدهم خردادماه امسال به وزارت کشور اعلان می شود.

فرماندار گچساران با بیان اینکه براساس قانون، فرمانداری گچساران در روز نوزدهم خردادماه امسال، اسامی کاندیداهای نهایی انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت را اطلاع رسانی می کند، اظهارداشت: شروع فعالیت تبلیغات انتخابات در روز بیستم تا بیست ششم خردادماه امسال خواهد بود.

اتابک گفت: فرایند بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت در هیات نظارت و شورای نگهبان از فردا بیست پنجم فروردین ماه شروع و تا هفدهم خردادماه امسال ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، مُنتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت در انتخابات مجلس یازدهم اعتبارنامه اش در مجلس شورای اسلامی رد شده بود.

انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت در 28 خردادماه جاری همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا برگزار می شود.

 

رد صلاحیت ها اتابک انتخابات میان دره ای گچساران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر