کد خبر: 1062367 A

معاون عمرانی فرماندار بوئین زهرا:

معاون عمرانی فرماندار بوئین زهرا گفت: برگزاری هرگونه مراسم ترحیم و عروسی، مسابقات و مراسماتی که منجر به تجمعات شود ممنوع بوده و برگزارکنندگان مراسم به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش ایلنا از قزوین، عبدالرضا خدایاری با بیان قرارداشتن بوئین زهرا در وضعیت قرمز کرونایی گفت: تمام محدودیت‌های وضعیت قرمز در سطح شهرستان بوئین زهرا اعمال می‌شود.

معاون عمرانی فرماندار بوئین زهرا افزود: تعداد مبتلایان به کرونا در سطح شهرستان روند افزایشی داشته و لازم است ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، عدم حضور در تجمعات و میهمانی‌ها و استفاده از ماسک از سوی شهروندان رعایت شود.

وی ابراز کرد: تردد خودرو‌های شخصی از ساعت ۲۲ تا ۳:۳۰ دقیقه بامداد در سطح شهرستان بوئین زهرا ممنوع بوده و برای خودرو‌های متخلف جریمه ۲۰۰ هزار تومانی اعمال خواهد شد.

این مسئول افزود: تمام مبادی ورودی و خروجی شهر‌های شهرستان مسدود بوده و ورود و خروج به شهر‌ها از یک مسیر ممکن خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج این مبادی را کنترل می‌کنند.

وی عنوان کرد: برگزاری هرگونه مراسم ترحیم و عروسی، مسابقات و مراسماتی که منجر به تجمعات شود ممنوع بوده و برگزار کنندگان مراسمات به مراجع قضایی معرفی خواهند شد، همچنین فعالیت غذاخوری‌ها و رستوران‌ها فقط بصورت بیرون‌بر بوده و باید از پذیرش مشتری خودداری کنند.

خدایاری گفت: فعالیت مشاغل گروه‌های ۲ و ۳ و ۴ تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و  تمام اصناف و مشاغل گروه ۱ تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند، نظارت بر اصناف نیز تشدید شده و اصنافی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند پلمپ خواهند شد‌.

بسیج فرماندار ماسک نیروی انتظامی بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر