کد خبر: 1062326 A

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت خبرداد:

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت گفت: 1726 نفر داوطلب برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا در این شهرستان نام نویسی کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی با اعلام این مطلب اظهار داشت: ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان که از 16 فروردین آغاز و 22 فروردین ساعت 24 پایان یافت، 1726 داوطلب در شهرستان به عنوان نامزد انتخابات ثبت نام کردند.

فرماندار رشت در ادامه اضافه کرد: از مجموع ثبت نامی ها، تعداد یک هزار و ۵۵۴ مرد و ۱۷۲ زن در بخش مرکزی، خشکبیجار، لشت نشاء، کوچصفهان و بخش سنگر ثبت نام کرده اند.

وی بیان داشت: در بخش مرکزی ۴۵۴ مرد و ۶۸ زن، خشکبیجار ۲۵۷ مرد و ۲۰ زن، لشت نشاء ۲۸۲ مرد و ۱۹ زن، کوچصفهان ۲۶۸ مرد و ۲۹ زن و در بخش سنگر نیز ۲۹۳ مرد و ۳۶ زن داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا شده اند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت با اشاره به ضرورت فراهم آوردن مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه در سال جدید، افزود: ۲۳۶ روستا با " ۷۵۶ کرسی" واجد شرایط برگزاری انتخابات در شهرستان رشت هستند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر، روستا و عشایر همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، روز ۲۸ خرداد برگزار می شود.

انتخابات ریاست جمهوری شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر