کد خبر: 1062311 A

فرماندار خرم‌دره عنوان کرد؛

فرماندار خرم‌دره، یکی از مشکلات شهرستان خرم‌دره را مهاجر پذیر بودن عنوان کرد و گفت: ورود کارگران و مهاجران به این شهرستان در قرمز شدن وضعیت کرونایی موثر بوده و بیماران به صورت خانه به خانه رهگیری می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت محمدی، فرماندار خرمدره، امروز با اعلام این خبر، گفت: طرح شهید سلیمانی با قوت در شهرستان خرم‌دره اجرایی می‌شود و رهگیری بیماران در قالب این طرح انجام می‌شود.

فرماندار خرمدره، با بیان اینکه به منظور اجرای مطلوب طرح شهید سلیمانی هر روز از ساعت 11 تا 13 با حضور دستگاه‌های عضو ستاد جلسه برگزار می‌شود، ادامه داد: پایش بیماران با محوریت اداره بهداشت انجام و واحدها بررسی و رهگیری‌های لازم انجام می‌شود.

وی  با اشاره به اینکه طرح رهگیری خانه به خانه و قرنطینه افراد در قالب طرح شهید سلیمانی دنبال می‌شود، بیان داشت: در شهرها توسط بخشداری و در روستاها توسط دهیاران اطلاع رسانی‌های لازم به مردم انجام می‌شود.

فرماندار خرم‌دره، ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی تنها اصنافی که ارزاق مردم را ارائه می‌کنند، فعالیت دارند و مابقی اصناف از جمله اماکن آموزشی، مذهبی و باشگاه‌های ورزشی تعطیل است.

محمدی، همچنین  یکی از مشکلات شهرستان خرم‌دره را مهاجر پذیر بودن عنوان کرد و گفت: ورود کارگران و مهاجران به این شهرستان در قرمز شدن وضعیت کرونایی تاثیرگذار است.

وی گفت: برگزاری دورهمی‌ها، تجمعات و عدم رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی نیز در این زمینه همچون سایر مناطق کشور تاثیرگذار است.

فرماندار خرمدره زنجان/ رهگیری بیماری/ شهید سلیمانی/ قرمز کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر