کد خبر: 1062308 A

با ابلاغ رسمی انجام شد؛

فرماندار فیروزه گفت: روستای گرماب شهرستان فیروزه با بیش از پنج ‌هزار نفر جمعیت، به شهر ارتقا پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ابوالفضل حکیم‌پور در نشست شورای اداری شهرستان و آئین ابلاغ رسمی ارتقاء روستای گرماب به شهر گفت: با توجه به‌ افزایش جمعیت گرماب، مدیریت این حوزه با دیدگاه روستایی امکانپذیر نبود و اکنون در این حوزه باید با دیدگاه شهری انجام شود.

وی در ادامه افزود: با همه سختی‌ها و محدودیت‌ منابع در سال گذشته خدمات ارزنده‌ای به مردم شهرستان فیروزه ارائه شد و امسال نیز ۳۵ درصد از سهم اعتبارات استانی شهرستان، ۱۲ درصد اعتبارات نفت و ۱۸ درصد از سهم اعتباری طرح متوازن شهرستان اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به انتخابات شوراها در سال جاری اعلام کرد: ۱۳۸ نفر برای نامزدی در انتخابات شورای روستایی در شهرستان ثبت نام کرده‌اند.

وی اظهار داشت: امسال به دلیل شیوع کرونا با مشکلاتی در خصوص منابع انسانی روبه رو هستیم و براساس ماده ۲۱۷۱ قانون انتخابات کلیه ادارات باید نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز اداری را برای انتخابات در اختیار فرمانداری قرار دهند.

حکیم‌پور درباره آخرین وضعیت شهرستان فیروزه از نظر شیوع کرونا خاطر نشان کرد: وضعیت این شهرستان در حال تغییری معنادار است و از ۲۴ اسفند سال گذشته تا پنجم فروردین امسال تنها یک مورد ابتلا به کرونا داشت، از ۶ تا ۱۲ فروردین ماه ۵۳ مبتلا و از ۱۳ تا ۱۸ فروردین ۸۰ مورد ابتلا گزارش شده است که در این بازه ۲ نفر نیز بر اثر این بیماری جان باخته اند.

فرماندار فیروزه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان، تاکید کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی به طور جدی باید در دستور کار قرار گیرد و با کسانی که این موارد را رعایت نکنند برخورد می‌شود.

افزایش جمعیت انتخابات قانون انتخابات انتخابات شوراها ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر