کد خبر: 1062198 A

رئیس هیات دو و میدانی استان قزوین عنوان کرد:

رئیس هیات دو و میدانی استان قزوین گفت: در نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) دو ورزشکار استان به مدال طلا و برنز دست یافتند.

به گزارش ایلنا از قزوین، میکائیل کاکاوند، با اشاره به نتایج مسابقات بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) و گرامیداشت استاد علی باغبان ‌باشی گفت: در نخستین دوره این مسابقات شهلا محمودی و میثم عبدالله پور به ۲ نشان طلا و برنز دست یافتند.

رئیس هیات دو و میدانی استان قزوین ادامه داد: این مسابقات در بخش بانوان در روزهای ۱۸ و ۱۹ فروردین به صورت قهرمانی کشور و در بخش مردان در ۲۲ و ۲۳ فروردین بصورت قهرمانی کشور و بین المللی و با حضور بیش از ۱۵ کشور خارجی برگزار شد.

وی ابراز کرد: تیم استان در بخش زنان با ترکیب شهلا محمودی، مبینا طاهرخانی، زهرا پاریاد و محدثه اولادی و در بخش مردان با ترکیب مهران خورند، محمدجواد رنجکش، میثم عبدالله پور و رضا دودانگه شرکت کرده بود.

کاکاوند ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها شهلا محمودی در ماده ۴۰۰ متر با مانع با رکورد یک ساعت و یک دقیقه و ۶۲ ثانیه به مقام نخست و میثم عبدالله پور در پرش طول با رکورد هفت متر و ۳۲ سانتیمتر به مقام سوم و نشان برنز دست یافت.

وی در پایان گفت: در این مسابقات، زهرا جعفرآبادی که اسفندماه گذشته در مسابقات پیاده روی رکورد زده بود، به دلیل آسیب دیدگی زانو در تیم حضور نداشت و امیدواریم در مسابقات بعدی شاهد حضور و درخشش این ورزشکار قزوینی باشیم.

استان قزوین امام رضا زنان مدال طلا دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر