کد خبر: 1062008 A

معاون فرماندار بردسکن خبر داد:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بردسکن گفت: در مهلت ۷ روزه اعلام شده ، ۴۱۰ نفر داوطلب برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در روستاهای این شهرستان ثبت نام کردند.

مهدی عاشوری فر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن تشکر از کسانی که دراین دوره از انتخابات احساس مسئولیت  کردند و وارد کارزار انتخابات شدند گفت: ۹۲ درصد ثبت نام کنندگان برادران و ۸ درصد بانوان هستند که نسبت به دوره گذشته حضور بانوان از یک رشد ۴ درصد برخوردار است.

وی با بیان اینکه ۷۰ روستای شهرستان دارای شورای اسلامی هستند، گفت: در مجموع باید ۲۲۴ نفر به عنوان شورای دور ششم در روستاها انتخاب شوند که خوشبختانه با همت و تلاش اعضای ستاد انتخابات در بخشداری های انابد، شهرآباد و مرکزی تمامی ۷۰ روستا به حد نصاب رسید و دارای شورا خواهند بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بردسکن اظهار کرد: ۶۳ روستا دارای شورای ۳ نفره و ۷ روستا شورای ۵ نفره خواهند داشت و با بررسی های انجام شده ۶۳ درصد از داوطلبین ثبت نام شده دارای سابقه شورایی هستند.

عاشوری فر بیان کرد: با تشکیل هیات اجرایی در مراکز بخش ها کار صلاحیت از داوطلبین آغاز شده است و تا ۱۶ اردیبهشت ماه لیست نهایی افراد دارای صلاحیت اعلام خواهد شد.

انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی رشد فرماندار معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر