کد خبر: 1062001 A

معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان، گفت: شهرستان سیروان نیز در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت و هم اکنون ۱۱ شهرستان ایلام در این وضعیت قرار دارند.

به گزارش ایلنا، با وجود اعمال محدودیت های کرونایی در چند روز گذشته ، اما همچنان آمارافزایش مبتلایان استان ایلام رو به افزایش است.

دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره شهر، چوار، دهلران، بدره، چرداول، مهران، ایوان و سیروان در وضعیت قرمز و تنها شهرستان هلیلان و ملکشاهی در وضعیت نارنجی قرار دارند.

جمیل صادقی فر معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز وضعیت استان از لحاظ شیوع کرونا را خطرناک ارزیابی کرد و افزود: هفته گذشته استان ایلام با ۶۴ درصد افزایش در صدر استان‌های کشور به لحاظ افزایش ابتلا به کرونا بوده است و این آمار نشان دهنده عدم رعایت قرنطینه و اینکه گردش ویروس بسیار زیاد است.

وی تاکید کرد: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی یعنی گرفتاری دوباره کادر خسته بهداشت و درمان و تکرار روز‌های دلهره آور آبان، افزایش ابتلا به کرونا یعنی افزایش بستری و افزایش بستری نیز یعنی افزایش فوت و از دست دادن هم استانی‌ها که دردناک است.

بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی فوت معاون ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر