کد خبر: 1061873 A

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان همدان:

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: سال گذشته ۱۲۹ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به طرح‌های معرفی شده در این استان پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، احمد توصیفیان گفت: پرداخت تسهیلات کرونا از تابستان سال گذشته آغاز شد که میزان طرح‌های معرفی شده برای دریافت این تسهیلات ۱۳ هزار و ۸۸۳ طرح به مبلغ ۱۹۷ میلیارد تومان بود.

وی افزود: ۱۲۹ میلیارد تومان از این مبلغ معادل ۶۵.۵ درصد تسهیلات کرونا جذب و پرداخت شده و علت پایین بودن این رقم استقبال نکردن برخی واحدها و افراد از دریافت تسهیلات کرونا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تأکید کرد: استان همدان با بیشترین میزان پرداختی در بخش تسهیلات روستایی رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.

توصیفیان بابیان اینکه استان همدان در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی رتبه نخست کشور را با پرداخت ۱۱۵ درصد تسهیلات پیش بینی شده کسب کرد این در حالیست که میانگین جذب اعتبار در کشور ۸۹ درصد است، عنوان کرد: مقایسه همدان با استان آخر در زمینه جذب و پرداخت تسهیلات روستایی موید پرداخت دو برابر این تسهیلات در این استان است.

استان همدان روابط عمومی کار و رفاه اجتماعی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر