کد خبر: 1061812 A

رئیس کل دادگستری استان اردبیل هشدار داد؛

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از برخورد قاطعانه با هرگونه فعالیت‌های انتخاباتی زودتر از موعد اعم از تبلیغات در فضای مجازی و محیطی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا، ناصر عتباتی در دومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی دادگستری استان عنوان کرد: در شرایط حاضر وظیفه شرعی، قانونی و شرعی همه مردم و مسئولان است تا یکدل و متحد شرایطی را برای حضور حداکثری در انتخابات مهیا کنیم .

رئیس کل دادگستری استان در ادامه با اشاره به وظایف ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان گفت: یکی از برنامه های مهم این ستاد مقابله و برخورد با افرادی است که سعی دارند همسو با توطئه های دشمنان در صدد دلسرد کردن مردم در حضور در پای صندوق های رای هستند، لذا هماهنگی لازم برای شناسایی و برخورد با این افراد یکی از اولویت های مهم این ستاد می باشد.

وی همچنین خطاب به دادستان های حوزه های قضایی، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی گفت: باید اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و مهیا کردن بستری عادلانه و مساوی برای همه نامزدهای انتخاباتی فراهم باشد لذا نباید اجازه داده شود تا کسانی با استفاده از موقعیت و جایگاه اداری و یا با استفاده از امکانات و تجهیزات دولتی و شهری به ویژه امکانات شهرداری‌ها به نفع یا علیه فرد یا گروه خاصی استفاده شود.

رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد: دستگاه قضایی استان در هماهنگی با سایر دستگاه ها و نهادها با هرگونه فعالیت‌های انتخاباتی زودتر از موعد اعم از تبلیغات در فضای مجازی و محیطی، قاطعانه و مطابق با قانون برخورد خواهد کرد.

 

تبلیغات زودهنگام تبلیغات زودهنگام انتخاباتی ناصر عتباتی دادگستری استان اردبیل ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر