کد خبر: 1061803 A

مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهار خبر داد:

مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهار گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴ نفر در این شهرستان با ابتلا به آن جان باخته اند.

به گزارش ایلنا از همدان، به نشان امروز در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۶۵۸ مورد بستری در بیمارستان شهرستان برای ابتلا به این ویروس و ۱۰۴ مورد فوتی داشته ایم.

وی اظهار داشت: تاکنون ۳۸۲ دوز واکسن کرونا به کادر درمان و بهداشت و سایر گروه‌های اولویت دار تزریق شده است و به مرور با تحویل واکسن به شهرستان به گروه‌های هدف تزریق خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهار از افزایش مراجعات بیماران تنفسی به بیمارستان خبر داد و از مردم عزیز خواست تا فروکش کردن موج ایجاد شده از حضور غیر اورژانسی در بیمارستان اجتناب کنند.

 فرماندار بهار هم با اشاره به عادی انگاری کرونا و کاهش رعایت دستورالعمل‌ها گفت: با توجه به ایام نوروز و انجام دید و بازدید‌ها و مسافرت‌ها از سوی مردم و بی توجهی به دستورالعمل‌های بهداشت شاهد افزایش وضعیت قرمز و میزان ابتلا و بستری بیماری کرونا در شهرستان هستیم.

احسان قنبری خاطر نشان کرد: مردم سعی کنند حتی المقدور از تجمع و حضور در مراکز عمومی پرهیز کرده و همچنین از مراجعه بی مورد به مراکز بهداشتی درمانی و همچنین برگزاری مراسم اجتناب کنند.

وی با اشاره به وضیت کرونا در شهرستان اظهار داشت: مردم فهیم شهرستان باید همچنان این بیماری را جدی بگیرند چرا که هنوز این بیماری پایان نیافته و نیاز است با رعایت بهداشت فردی و فاصله اجتماعی تا لحظه ریشه کنی کنترل و از شیوع آن جلوگیری کرد.

ایام نوروز بیمارستان فرماندار ویروس دید و بازدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر