کد خبر: 1061786 A

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین خواستار شد:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: در شرایطی که کرونا رقم زده ارائه برنامه‌های مبتکرانه از سوی دستگاه‌های فرهنگی برای کاهش پیامدهای ناشی از کاهش نشاط اجتماعی ضرورت دارد.

به گزارش ایلنا از قزوین، مریم بیدخام در جلسه بررسی و تعیین اقدامات و برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی اولویت دار سال جاری که در استانداری برگزار شد گفت: بیش از یک سال است که مردم به علت انتشار ویروس کرونا با محدودیت‌هایی همچون تعطیلی مدارس، کسب و کار، مراکز آموزشی و تفریحی مواجه شده‌اند و این موضوع چالش‌های جدی ایجاد کرده و شاهد کاهش نشاط اجتماعی ناشی از تعطیلی و شرایط بد اقتصادی هستیم.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین ابراز کرد: ارائه برنامه‌های مبتکرانه از سوی دستگاه‌های فرهنگی برای کاهش پیامدهای ناشی از کاهش نشاط اجتماعی ضرورت دارد و لازم است برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای نشاط اجتماعی برنامه‌های مدونی تهیه و اجرا شود.

وی ادامه داد: لازم است دستگاه‌های اجرایی در شرایط ایجاد شده در اثر شیوع کرونا، براساس وظایف دستگاهی و توجه به آسیب‌های اجتماعی ایجاد شده حرکت کرده و به دنبال ارائه ایده‌ها و برنامه‌های خلاقانه باشند.

این مسئول درپایان گفت: باید تلاش کنیم ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با اجرای برنامه‌های تدوین شده زمینه افزایش نشاط و کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه را فراهم کنیم.

 

آسیب های اجتماعی اجتماعی و فرهنگی تعطیلی مدارس جامعه کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر