کد خبر: 1061762 A

با برگزاری مراسم اختتامیه؛

آیین اختتامیه جشنواره تولیدات فرهنگی کرونا در زنجان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگار ایلنا از زنجان، محمدربیع احمدخانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات فرهنگی کرونا اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا وضعیت برای برگزاری جلسات حضوری فراهم نیست و از همین رو برنامه‌ها با تعداد محدود و در کمترین زمان ممکن برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، با اشاره به همکاری موسسه فرهنگی لوح زرین‌مانی در برگزاری جشنواره تولیدات کرونا، افزود: به منظور استفاده از ظرفیت هنر و شکوفایی استعدادها، در این زمینه جشنواره تولیدات هنری برگزار شد.

وی، با اشاره به اینکه جشنواره تولیدات فرهنگی کرونا در چهار بخش عکس، فیلم 100 ثانیه‌ای، دل‌نوشته و پیام کودکان به صورت تصویری برگزار شد، گفت: آثار قابل توجهی به جشنواره ارسال شده است.

وی یادآور شد: محورهای اصلی این جشنواره شامل استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی، عدم مسافرت و ماندن در خانه، بهداشت روانی خانواده، مدافعین سلامت، رعایت بهداشت فردی، مراقبت از سالمندان و یلدای سالم با پرهیز از دورهمی‌های مرسوم بود.

احمدخانی با بیان اینکه 93 عکس از 35 شرکت‌کننده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود، اضافه کرد: 14 اثر در بخش پیام کودکان تصویری، 37 دل‌نوشته و 26 فیلم کوتاه نیز از 23 شرکت کننده ارسال شده بود.

وی در خصوص داوری این جشنواره نیز اظهار کرد: حمید رضا بازرگانی و میری داوری جشنواره تولیدات فرهنگی کرونا را عهده‌دار بودند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اهداف این جشنواره گفت: در راستای اهداف فرهنگی و هنری و با توجه شرایط خاص کرونایی جامعه و بهره‌وری هرچه بیشتر از ظرفیت‌ها در تبیین رفتارهای صحیح به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کووید 19 جشنواره تولیدات مردمی در فضای مجازی را برگزار شد.

جشنواره کرونایی در زنجان/ ارشاد اسلامی زنجان/معرفی برندگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر