کد خبر: 1061726 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: تاکنون یکهزار و 70 هنرکارت برای هنرمندان قزوینی صادر شده و به تدریج بین آنان توزیع می‌شود.

به گزارش ایلنا از قزوین، محمدحسین اسماعیلی، صبح امروز در مراسم اهدای نمادین هنرکارت به هنرمندان قزوین گفت: تاکنون هزار و 70  هنرکارت برای هنرمندان قزوینی صادر شده و به تدریج بین آنان توزیع می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در ادامه با بیان مزایای هنر کارت ابراز کرد: افراد دارای هنر کارت می‌توانند از مزایایی همچون واریز نیم درصدی امتیاز نقدی در هر خرید، واریز آنی کمک مستمری افراد تحت پوشش صندوق اعتباری هنر  و واریز آنی هزینه‌های بیمه تکمیلی برای دارندگان بیمه تکمیلی هنرمندان بهره‌مند شوند.

وی افزود: هنرمندانی که هنر کارت آن‌ها ارسال نشده می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه برای دریافت مبلغ واریزی به شعب بانک آینده در سراسر استان مراجعه کنند.

این مسئول عنوان کرد: دریافت هنرکارت محدودیت زمانی نداشته و هنرمندان می‌توانند با ارسال رزومه‌ فرهنگی، هنری، رسانه‌ای و قرآنی خود به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نسبت به ثبت نام هنر کارت اقدام کنند.

در این مراسم به طور نمادین به استاد احمد پیله‌چی و غلامحسین لطفی به عنوان دو هنرمند پیشکسوت استان که دارای نشان درجه یک هنری هستند هنرکارت ویژه اعضای صندوق اعتباری اهدا شد.

 

استان قزوین رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر