کد خبر: 1061410 A

در پی اوج گیری مجدد کرونا؛

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به علت اوج گیری بیماری کرونا طرح ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان تاکسیرانی به منظور مقابله با این ویروس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، اسماعیل عرشیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به شدیدتر بودن پیک چهارم بیماری کرونا که باعث قرار گرفتن قزوین در وضعیت هشدار شده است و همچنین طبق دستور ستاد مقابله با کرونای استان بر لزوم رعایت دستورالعل های بهداشتی، طرح ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی‌های ناوگان سازمان به منظور حفظ سلامتی شهروندان و تاکسیرانان آغاز شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار داشت: ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی‌های ایستگاه‌ها و خطوط تاکسیرانی توسط تیم سیار سازمان به طور روزانه ادامه دارد و همچنین در همین راستا مایع ضدعفونی کننده به طور روزانه در اختیار نمایندگان تاکسی‌های خطی و گردشی توزیع می‌شود تا صندلی‌ها و فضای داخلی تاکسی‌های خطوط با پمپ‌های دستی که توسط سازمان تاکسیرانی در اختیار آنان قرار داده شده است، ضدعفونی و گندزدایی شود.

عرشیان افزود: استفاده از ماسک برای تاکسیرانان در هنگام جابه­ جایی مسافر الزامی است و تاکسیرانان متخلف به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با عمل به توصیه‌های ایمنی و بهداشتی بتوانیم از شرایط دشوار کنونی که بیماری کرونا مسبب آن است، عبور کنیم.

استان قزوین تاکسی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر