کد خبر: 1061164 A

رئیس هیات هندبال استان خبرداد:

رئیس هیات هندبال استان قزوین گفت: امیر محمد پور قاسمی بازیکن قزوینی در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در سال جاری حضور یافت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی هیات هندبال استان قزوین، سعید حناچی با اعلام این خبر گفت: تیم ملی هندبال نوجوانان ایران خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات نوجوانان آسیای سال آینده آماده می‌کند که در این اردو امیرمحمد پور قاسمی بازیکن قزوینی حضور دارد.

رئیس هیات هندبال استان قزوین افزود: در این اردو، ۷۴ بازیکن در دو گروه دعوت شده بودند که ۳۷ بازیکن در گروه اول از ۱۷ تا ۲۰ فروردین در اردو حضور یافتند و ۳۶ بازیکن نیز در گروه دوم از ۲۰ تا ۲۳ فرودین تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی سپری می کنند.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز استان و کشور از نظر شیوع کرونا کلیه تمرینات تیم های ملی هندبال طبق دستورالعمل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا برگزار می شود و قبل از ورود ورزشکاران از آنها آزمایش کرونا به عمل می آید.

حناچی اظهار کرد: نوجوانان هندبالیست استان خود را برای شرکت در مسابقات کشوری آماده می کنند و تمرینات آنها از ۱۴ فروردین ماه در سالن پارسه آغاز شده است.

اردوی تیم ملی استان قزوین ایران تیم ملی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر