کد خبر: 1061089 A

فرماندار خرمدره خبرداد؛

فرماندار خرم‌دره، با اشاره به اینکه در حال حاضر کنترل مطلوبی بر وضعیت شهرستان خرم‌دره وجود دارد، گفت: رهگیری بیماران و انجام تست‌های منظم موجب شده تا مشکلات پیش آمده در زمینه بیماری کرونا کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت محمدی،  فرماندار خرمدره ، گفت: شهرستان خرم‌دره دارای جمعیت شهری بالایی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا در استان این شهرستان نیز متاثر از این موضوع در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

فرماندار خرمدره،  با بیان اینکه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب ورود به وضعیت قرمز شده است، افزود: دستورالعمل‌های ستاد کرونا از اصناف، دستگاه‌های خدمات رسان و دهیاری‌ها در مناطق شهری و روستایی اجرایی شده و  اطلاعات لازم به مردم ارائه شده است.

وی، از پایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبرداد و گفت: وضعیت بیمارستان این شهرستان نیز به دلیل افزایش تعداد بیماران رو به تکمیل بوده اما  و کنترل خوبی در این زمینه انجام شده است.

 فرماندار خرم‌دره،  با اشاره به رهگیری بیماران و انجام تست‌های منظم در این شهرستان، یادآورشد: این موضوع موجب شده عنان کار از دست ما خارج نشود.

محمدی، از تعطیل اصناف در این شهرستان خبرداد و گفت: در شهرهای قرمز تنها عرضه کنندگان ارزاق اساسی مردم اجازه فعالیت دارند.

وی، درپایان، تصریح کرد: در حال حاضر همه اماکن آموزشی، مذهبی، مدارس و باشگاه‌های ورزشی در شهرستان خدابنده تعطیل است.

فرماندار خرمدره /حجت محمدی/کرونا در زنجان/رهگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر