کد خبر: 1060794 A

بشیریان خبر داد:

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: مصوبه افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی های درون شهری در تبریز از اوایل هفته این هفته به صورت رسمی اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، سعید بشیریان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تا قبل از ابلاغ رسمی، غیرقانونی است، گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها برای سال ۱۴۰۰ که بر اساس مصوبه شورای شهر و تائید فرمانداری، افزایش ۳۵ درصدی داشته است، هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و رانندگان تاکسی‌ها تا قبل از اعلام از سوی سازمان تاکسیرانی، حق دریافت کرایه اضافی را ندارند.

وی ادامه داد: گشت های سازمان تاکسیرانی به صورت نامحسوس روی این موضوع نظارت دارند و رانندگان متخلف را که خودسرانه کرایه اضافه می گیرند، به این سازمان معرفی می کنند. 

وی از شهروندان درخواست کرد در صورت مواجهه با چنین تخلفاتی، پلاک و کد روی خودرو را یا به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی از طریق شماره تماس ۳۴۷۶۰۲۹۲ به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز افزود: اطلاعیه های افزایش نرخ کرایه تاکسی برای سال ۱۴۰۰ که مصوبه شورا است، در قالب بنر از فردا در سطح شهر نصب می شود تا از هفته آینده اجرایی شود.

بشیریان همچنین از شهروندان و رانندگان تاکسی‌ها خواست تا با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از نشستن بیش از دو نفر در صندلی عقب تاکسی ها اجتناب کنند.

تاکسی خودرو شورای شهر شهرداری کرایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر