کد خبر: 1060700 A

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد؛

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: جسد مرد ۵٧ساله بعد از سقوط از ارتفاعات شمالی کاشمر با تلاش نیرو‌های امدادی و انتظامی کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: با اعلام گزارش مفقودی یک نفر در ارتفاعات شمالی کاشمر توسط نیروی انتظامی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، بلافاصله یک تیم امداد و نجات کوهستان از جمعیت هلال احمر کاشمر به منطقه اعزام و عملیات جستجو آغاز شد.

او افزود: جست و جو شبانه نجاتگران وعوامل انتظامی حاصلی در بر نداشت و با طلوع آفتاب عملیات جست و جو با ظرفیت دو تیم امداد ونجات کوهستان و همچنین حضور پلیس و خانواده فرد مفقود شده ادامه یافت.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر ادامه داد: نیرو‌های هلال احمر، پلیس و اعضای خانواده فرد حادثه دیده به گروه‌های مختلف تقسیم و شروع به جستجوی مسیر‌های متعدد نمودند؛ و پس از ١٨ساعت تلاش نیرو‌های حاضر، جسد فرد مفقوده شده توسط تیم مشترک جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی کشف و توسط تیم امداد ونجات کوهستان جهت طی مراحل قانونی منتقل و تحویل عوامل قضایی و انتظامی شد.

احمد رضا پور بیان کرد: افراد به هیچ وجه به صورت انفرادی اقدام به کوهپیمایی و کوهنوردی نکنند و موارد ایمنی در کوهستان را لحاظ کنند.

جمعیت هلال احمر خانواده خراسان رضوی رئیس جمعیت هلال احمر هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر