کد خبر: 1060686 A

عضو هیات‌رئیسه شورای شهر رشت:

عضو هیات‌رئیسه شورای شهر رشت گفت: در حوزه کارگری با سنوات انباشت شده کارگران حوزه رفت‌ و روب مواجه هستیم.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدحسن علیپور عضو هیات‌ رئیسه شورای شهر رشت گفت: از شهردار رشت خواستاریم تا مانند گذشته با حضور میدانی و مردمی، پای‌کار باشد تا بتوانیم با همفکری موجبات دلگرمی همشهریان را فراهم کنیم.

علیپور همچنین با انتقاد از وضعیت پارک‌ها و سرویس‌های بهداشتی شهر رشت، اظهار داشت: سرویس‌های بهداشتی سطح شهر در ایام نوروز و همچنین در حال حاضر دارای مشکلاتی بوده و هستند، لوازم ورزشی پارک‌ها نیز دچار نواقصی هستند، آیا در پارک‌ها نظارتی نیست؟
 
عضو هیات‌رئیسه شورا با اشاره به مشکلات حوزه پسماند، تصریح کرد: در حوزه کارگری با سنوات انباشت شده کارگران حوزه رفت‌وروب مواجه هستیم، سازمان پسماند باید تلاش بیشتری کند. امروز سکوت کارگران نشانه احترام به مدیریت شهری است و می‌دانند نمایندگانی دارند که مشکلات آن‌ها را مطالبه گری می‌کنند.
 
عضو شورای شهر رشت با اشاره به وضعیت قرارداد رانندگان استیجاری شهر گفت: رانندگان استیجاری فعلاً کار نمی‌کنند، آیا قرار نیست قراردادی با آن‌ها بسته شود؟
 
علیپور در پایان با اشاره به پاک دستی کارگران شهرداری رشت، اظهار داشت: تمامی کارگران ثابت کردند که حلال و حرام را متوجه می‌شوند، بخصوص آن کارگر شهرداری رشت که مبلغ بالایی پول نقد را پیدا کرد و آن را به صاحبش بازگرداند. این موضوع سبب سربلندی و سرافرازی برای جامعه کارگری و شهرداری رشت است.
پول جامعه شورای شهر هیئت رئیسه شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر