کد خبر: 1060626 A

بشردانش خبر داد:

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت گفت: کار سمپاشی دفنگاه زباله سراوان و‌ روستاهای همجوار آن روزانه با پخش و پاشش ۴۰۰۰ لیتر سم با تراکتور مخزن دار و تجهیزات به طور مستمر دنبال می شود.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدباقر بشردانش رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت اظهار داشت: سمپاشی دفنگاه زباله سراوان روزانه بین ساعت‌های ۸ صبح تا دو بعد از ظهر انجام می‌شود و این کار هر روز بدون وقفه در دو نوبت با برنامه مشخصی صورت می گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: در ماه های ابتدایی سال به دلیل گرم شدن هوا و تکثیر حشرات، سمپاشی تا چند برابر افزایش پیدا می کند که در حال حاضر روزانه به طور متوسط چهار هزار لیتر سموم مختلف با مجوز رسمی مرکز بهداشت رشت جهت مبارزه و کنترل حشرات موذی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی ابراز داشت: خوشبختانه تلاش کردیم با اخذ مجوز از مرکز بهداشت روستاهای سراوان و کچا که همجوار با دفنگاه زباله می باشند را مورد سمپاشی قرار دهیم.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در پایان گفت: بحث کاور کردن روزانه زباله سراوان توسط شن و ماسه نیز به صورت مستمر ادامه دارد و مصالح مورد نیاز توسط کامیون ها در این مکان تخلیه می شود.

حشرات زباله پسماند سمپاشی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر