کد خبر: 1060603 A

صبح امروز اعلام شد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 90 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 2 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 90  نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 55 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت:  براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل و نمین در وضعیت قرمز و شهرستان‌های  پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار، گرمی و اصلاندوز در وضعیت نارنجی و شهرستانهای نیر و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 450 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 72 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 2 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 90 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 70 نفر از اردبیل، 5 نفر پارس آباد، 3 نفر مشگین شهر، 5 نفر گرمی، یک نفر کوثر، یک نفر بیله سوار و 5 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل کرونا اردبیل آمار کرونا اردبیل ترخیص بیماران کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر