کد خبر: 1060602 A

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت خبر داد:

فرماندار رشت از ثبت نام ۶۲۲ داوطلب انتخابات شوراهای روستا تا پایان چهارمین روز ثبت نام داوطلبین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی اظهار داشت: از ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا تا پایان وقت  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ به چهار روش از طریق نرم افزار موبایل، نرم افزار رایانه (دسکتاپ)، دفاتر پیشخوان دولت و به صورت حضوری با مراجعه به بخشداری ها انجام می شود.

فرماندار رشت در ادامه اضافه کرد: از مجموع ثبت نامی ها تا پایان روز چهارم، تعداد ۵۵۶ نفر مرد و ۶۶ نفر زن در بخش های خشکبیجار، سنگر، لشت نشاء، کوچصفهان و مرکزی ثبت نام کردند.
 
وی بیان داشت: در بخش خشکبیجار ۹۰ مرد و چهار زن، سنگر ۹۵ مرد و شانزده زن، لشت نشاء ۱۰۶ مرد و هفت زن، کوچصفهان ۷۳ مرد و نه زن و بخش مرکزی ۱۹۲ مرد و سی زن داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا شده اند.
 
رییس ستاد انتخابات شهرستان رشت با اشاره به ضرورت فراهم آوردن مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه در سال جدید، افزود:  ۲۳۶ روستا با " ۷۵۶ کرسی" واجد شرایط برگزاری انتخابات در شهرستان رشت هستند.
 
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، روز ۲۸ خرداد برگزار می شود.
انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی دولت فرماندار روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر