کد خبر: 1060365 A

در ایام نوروز صورت گرفت؛

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز موجب کاهش چشمگیر سرقت در استان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی رحمانی با بیان اینکه ایران، سردمدار مبارزه با مواد مخدر در جهان است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مقام اول کشفیات مواد مخدر را در سال ۱۳۹۹ در دنیا کسب کرده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اهمیت مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر، تاکید کرد: دستگاه‌های عضو شورا ، گروه‌های ان ای را حمایت کنند و اماکن مناسب را در اختیار این گروه برای برگزاری جلسات بهبودی معتادان قرار دهند.

رحمانی در ادامه افزود: کمپ های ترک اعتیاد باید به وسایل ورزشی تجهیز شود که این امر نیازمند توجه ویژه مدیران و مسئولان دستگاه های مرتبط است.

مشاور استاندار قزوین گفت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در کمپ ها با هدف توانمندسازی بهبود یافتگان مواد مخدر حائز اهمیت است و باید در دستور کار قرار داشته باشد.

وی در ادامه افزود: اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد برای گروه های دانش آموزی با هدف ارتقای سطح آگاهی آنان از طریق شبکه شاد از سوی آموزش و پرورش باید اجرایی شود.

استان قزوین ایام نوروز ایران سرقت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر