کد خبر: 1060052 A

در پی قرمز شدن وضعیت کرونا؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با توجه به قرمز شدن شرایط کرونا در استان و براساس مصوبات ستاد کرونا در این شرایط همه فعالیت های فرهنگی، هنری، مذهبی در شهرهای قرمز تعطیل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد حسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: مشاغل، اصناف و فعالیت های گروه های 2، 3، 4 براساس آیین نامه و پروتکل های وضعیت قرمز، تعطیل است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در استان کلیه مراکز فرهنگی و هنری این گروه ها شامل سینما، موزه و باغ موزه، تئاتر و برنامه های فرهنگی و هنری و مذهبی در استان به مدت 2 هفته تعطیل خواهد بود.

اسماعیلی افزود: در محدودیت‌های جدید کرونایی، چاپخانه‌ها که از گروه یک مشاغل هستند، می‌توانند به فعالیت خودشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دهند. همچنین نشریات و رسانه‌ها و کارهایی که با حوزه چاپ سروکار دارند مشکلی برای ادامه فعالیت نخواهند داشت، البته واحدهای خدمات چاپی و چاپ دیجیتال شامل این استثنا نخواهد بود و تعطیل است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با رعایت این محدودیت ها و ممنوعیت ها در طول روزهای آینده، شاهد کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از این بیماری باشیم تا فعالیت های هنری از سر گرفته شود.

استان قزوین رسانه روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت های فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر