کد خبر: 1060020 A

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس:

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس خواستار حمایت بیشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه ها شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سازمان بسیج رسانه فارس، هادی رضایی در نشست مشترک با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس که به میزبانی این اداره کل برگزار شد، ضمن تاکید بر ضرورت تعامل مستمر همه بخش ها برای رسیدگی به مطالبات اصحاب رسانه افزود: جامعه رسانه به عنوان بازوی قدرتمند انقلاب اسلامی تاکنون با همه فراز و نشیب ها در عمل به تکالیف ذاتی خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند چرا که این قشر با انگیزه و زحمتکش علاوه بر بیان دستاوردهای انقلاب زبان گویای مردم نیز بوده اند.

رضایی تاکید کرد: تلاش بسیج رسانه همواره بر این موضوع تمرکز داشته است که چتری برای نزدیکتر شدن همه سلایق و نگاههای حامی انقلاب اسلامی باشد از این جهت که منتقدان دلسوز نیز باعث رشد و اعتلای نظام و کشور اسلامی هستند.

رضایی با اشاره به اینکه مشکلات اهالی رسانه پیش از این در مقاطع مختلف بررسی و شناسایی شده است خاطر نشان ساخت:از مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی این قشر فعال و پر تلاش انتظار می رود بیش از پیش در پیگیری خواسته ها و مطالباتشان هم در موضوع معیشتی و هم امنیت شغلی و سایر موضوعات مرتبط که استقلال بیشتر رسانه را به ارمغان می آورد اهتمام ورزند.

وی افزود: برطرف کردن برخی از مشکلات اهالی رسانه دارای موانع حقوقی است که انتظار می رود تمام بخشهای دلسوز اعم از بسیج رسانه،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر تشکل ها با هم افزایی و مشارکت پس از آسیب شناسی و استخراج این موانع از طریق نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به تنظیم و تصویب طرح های لازم حمایت های موثر در مسیر قانون تسهیل شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز گفت: ‌با ظرفیت هایی که در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه وجود دارد اگر همکاری و هماهنگی لازم به وجود آید می توان گام های بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشت.

صابر سهرابی با گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی افزود: با سرلوحه قرار دادن تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و هنر در شورای فرهنگ عمومی استان در ترسیم نقشه فرهنگی استان به نتایج بسیار خوبی رسیده ایم.

سهرابی تاکید کرد: بررسی و رسیدگی به موارد مطرح شده از جمله مطالبات اصحاب فرهنگ و رسانه مستلزم جلسات مستمر و تخصصی است که در قالب نقشه مهندسی فرهنگی استان به آنها پرداخته و پیگیری شود.

انقلاب اسلامی بسیج جامعه رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر