کد خبر: 1059906 A

امروز انجام شد؛

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد اصفهان و سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، به منظور توسعه زمینه همکاری‌های مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه امضا شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان اظهار داشت: امضای این تفاهم نامه با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد در جهت ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت‌های حسنه اسلامی، کاهش فقر و نابرابری، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های هدف و توانمند سازی مادی و معنوی و افزایش مهارت حرفه ای و امکان ایجاد اشتغال است.

کریم زارع افزود: استفاده از ظرفیت طرفین تفاهم نامه به منظور همکاری مشترک و هم افزایی ظرفیت‌ها جهت تحقق اهداف تفاهم نامه‌، با استفاده از امکانات موجود در طول سه سال از مموضوعات این تفاهم نامه است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ اشتغال مهم‌ترین و مطمئن ترین راه حل بسیاری از مسایل موجود است که با تلاش و دلسوزی مسئولین و خود مردم و خانواده ها امکان پذیر است، تصریح کرد: افراد متقاضی اشتغال تحت حمایت کمیته امداد عضو شبکه زیر مجموعه سازمان تعاون روستایی در استفاده از طرح ها و بسته های تشویقی کمیته امداد، در اولویت قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اعلام آمادگی در راستای ارائه تسهیلات اشتغالزایی و مشاوره و نظارت به منظور اشتغال مطمئن خانواده های تحت حمایت، اظهار داشت: ارتقای سطح دانش و مهارت سرپرستان و افراد تحت حمایت کمیته امداد عضو شبکه تعاونی های تحت پوشش سازمان تعاون روستایی و خانواده آنها و همچنین تسهیل و تسریع اجرای برنامه های کمیته امداد در بخش روستایی و کشاورزی و توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی و شغلی در حوزه روستایی و کشاورزی و استفاده از ظرفیت های دو طرف قرارداد از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

 

 

استان اصفهان اشتغال اصفهان کمیته امداد مشکلات ایلنا استان اصفهان کمیته امداد اصفهان سازمان تعاونی روستایی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر