کد خبر: 1059795 A

مدیرکل راهداری استان خبر داد:

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 3 میلیون و 802 هزار و 492 تردد از 25 اسفندماه سال 99 تا 15 فروردین ماه 1400 در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شد.

به گزارش ایلنا، ایوب کرد با بیان اینکه در حال حاضر 80 دستگاه تردد شمار آنلاین در محورهای مواصلاتی استان نصب شده است، اظهار داشت: ترددهای ثبت شده این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با یک میلیون و 813 هزار و 851 تردد افزایش 110 درصدی را نشان می دهد.

وی افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا اما تعطیلات نوروزی امسال سیستان و بلوچستان میزبان تعداد زیادی از مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آمار ثبت شده توسط سامانه‌های تردد شمار، در این ایام 84 هزار و 114دستگاه خودرو به استان وارد و 75 هزار و 893 خودرو از استان خارج شدند .

کرد خاطر نشان کرد: از هم استانی های عزیز درخواست داریم با توجه به شرایط کرونایی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و درصورت لزوم جهت اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها وحمل ونقل جاده ای تماس حاصل کنند.

استان سیستان و بلوچستان جاده راهداری و حمل و نقل جاده سیستان و بلوچستان محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر