کد خبر: 1059774 A

صارمی خبر داد:

مدیر کل استاندارد قزوین گفت: سال گذشته در استان 414 فقره گواهی تائیده ایمنی آسانسور زیر نظر استاندارد صادر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی استاندارد استان، سیروس صارمی با اعلام این خبر گفت: همچنین در سال 98 هزار و ۱۶۸ فقره گواهی تاییدیه ایمنی آسانسور اعم از اولیه و ادواری در استان قزوین صادر شده بود.

مدیرکل استاندارد قزوین گفت: آنهای که متقاضی دریافت تاییدیه ایمنی آسانسور هستن ابتدا باید درخواست بازرسی اولیه خود را در سامانه ثبت کنند و تا پس بازرسی قطعات مکانیکی و برقی  در صورت نداشتن هیچ مشکلی یا نقص فنی، گواهی تاییدیه ایمنی آنها صادر می شود.

وی افزود: گواهی ایمنی صادر شده تا 1سال اعتبار دارند و پس از این مدت باید دوباره بازرسی انجام گیرد البته در این مدت باید آسانسورها توسط شرکت نصاب چک شوند.

این مسئول افزود: تاییدیه‌های ایمنی اولیه برای آسانسورهای تازه نصب شده صادر می شود و تاییدیه های ادواری نیز مربوط به گواهی های صادر شده پس از دوره اولیه هستند.

مدیرکل استاندارد قزوین گفت: متقاضیان برای دریافت گواهی ایمنی باید استانداردهای را رعایت کنند و شهرداری نباید از قبل از گرفتن گواهی ایمنی و استاندارد آسانسورها به آنها پروانه پایان کار بدهند و در حال حاضر استاندارد آسانسور جزو استانداردهای اجباری است.

 

 

 

 

استان قزوین استاندارد چک روابط عمومی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر