کد خبر: 1059431 A

فرماندار کهگیلویه در گفت و گو با ایلنا:

فرماندار کهگیلویه از قرنطینه دو هفته ای شهر دهدشت مرکز این شهرستان بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا خبرداد.

دارا کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: با توجه به وضعیت اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا، محدودیت‌ های دو هفته ای در شهرستان کهگیلویه لازم الاجر و شهر دهدشت مرکز این شهرستان نیز قرنطینه می شود.
 
وی با تاکید بر تعطیلی آرایشگاه‌ها و محدویت دفاتر ثبت ازدواج در شهرستان کهگیلویه، اظهار داشت: در دفتر ثبت فقط سه نفر مجاز به شرکت بوده و شرکت بیشتر از ۲۰  نفر در مراسم تشییع هم ممنوع است.
 
مقام ارشد اجرایی شهرستان کهگیلویه با اشاره به بحث اعمال دورکاری کارمندان هم خاطرنشان کرد: برخی  از ادارات خودشان با تعداد نیروهایی که دارند عملا دورکاری می‌کنند اما اداره ای که با پنج پرسنل در حال کار است عملا اعمال دور کاری قابل اجرا نیست.
 
کریمی‌نژاد گفت: خیابان‌های ۹ گانه که به مرکز شهر منتهی می‌شود از ساعت ۱۴ امروز سه‌شنبه هفدهم فروردین ماه مسدود و فعالیت مشاغل گروه دو تا چهار از همین ساعت نیز تعطیل خواهد شد.
 
وی  بر تعطیلی تالارها تاکید و ادامه داد: آب، برق و گاز تالارهای متخلف علاوه بر پلمپ آنها باید قطع شود.
 
فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه برگزاری مراسم عروسی را به زمین‌های خالی اطراف شهر و تالارها کشانده‌اند، تصریح کرد: برای جلوگیری از برگزاری این چنین تجمعاتی باید زمین‌های خالی اطراف شهر، شخم زده شود تا شاهد کمتر شدن تجمعات برای برگزاری آیین های عروسی باشیم.
کرونا دهدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر