کد خبر: 1059192 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: دولت روحانی گام های بلندی را برای توسعه ایران برداشت و از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم فروگذار نبوده و در برخی حوزه‌ها کارهایی انجام شده که در ۴۰ سال گذشته بی نظیر بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، هدایت الله جمالی پور با اعلام این خبر گفت: زیرسئوال بردن خدمات دولت و تلاش برای کمرنگ نشان دادن آن بی انصافی بوده و برخلاف مصالح و منافع ملی است.

استاندار قزوین بیان کرد: برخی افراد در جهت پیشبرد منافع شخصی و جریانی تلاش دارند تا خدمات دولت را کمرنگ نشان دهند اما باید بدانند که این اقدام آنها موجب یاس و ناامیدی در جامعه می شود و برخلاف مصالح نظام است.

هدایت الله جمالی پور افزود: در هشت سال گذشته در حوزه های توسعه و زیرساختی از جمله راه سازی، سدسازی، انتقال آب، برق و گاز، خطوط مخابراتی و تقویت اینترنت، تقویت امکانات بخش بهداشت و درمان و ایجاد زیرساخت های کشاورزی، صنعتی و سرمایه گذاری در این بخش کارهای زیادی انجام شده که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

جمالی پور تصریح کرد: دولت در شرایط سخت تحریم ها و کاهش درآمدهای کشور با قوت به خدمت رسانی خود ادامه داد و از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم فروگذار نبوده است.

استاندار در انتها افزود: طی سال های اخیر شاهد رشد قابل توجه جذب سرمایه گذار در استان قزوین و اجرای طرح های بزرگ عمرانی و زیرساختی همچون تکمیل سد نهب و آبرسانی از سد طالقان به آبیک و افتتاح آزادراه ملی غدیر (آبیک-چرمشهر) بودیم.

 

ایران برق خدمت رسانی به مردم دولت سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر