کد خبر: 1059101 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان خبرداد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از امدادرسانی تیم های جمعیت هلال احمر استان در قالب 34تیم به حادثه دیدگان نوروز 1400خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مختار سلحشور گفت: طرح ملی امداد و نجات نوروزی از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا  15 فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در استان هرمزگان اجرا شد که31  مورد حادثه از طریق مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر ثبت و جهت انجام عملیات امدادی به پایگاه های امدادونجات ارجاع داده شد.

وی اظهار کرد: در این مدت 15مورد حادثه جاده‌ای، 6 مورد حادثه شهری، 8 مورد خدمات حضوری و 2مورد حادثه کوهستان  به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری هلال احمر گزارش شده است.

مدیرعامل جعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه در این مأموریت‌ ها به 86 حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: 47نفر در حوادث جاده‌ای، 27 نفر حوادث شهری، 9  نفر در خدمات حضوری ، و 3 نفر در حوادث کوهستان از خدمات امداد و نجات هلال احمر بهره مند شده اند.

وی  عنوان کرد : در این مدت 21 نفر توسط نیروهای امدادی نجات یافته اند که 4 نفر بصورت سرپایی درمان و 17 نفر بوسیله آمبولانس هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل شدند 

سلحشور ادامه داد: 96  نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در قالب 34  تیم به همراه 23 دستگاه آمبولانس در عملیات‌های امدادی حضور یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خاطر نشان کرد : شهرستان های رودان، میناب و بندرعباس بیشترین وقوع حوادث طی این مدت را داشته اند.

جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان نوروز هلال احمر هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر