کد خبر: 1058822 A

مدیرکل آموزش و پررش هرمزگان از آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان استان از ۱۱ الی ۲۵ فروردین ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، ایرج بیت اللهی در جلسه هماهنگی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان استان اظهار کرد: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان از ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شده است و دانش‌آموزان با در دست داشتن کد و رمز همگام می‌توانند تا روز ۲۵ فروردین با مراجعه به سامانه www.azmoon.medu.ir فرآیند ثبت‌نام را پیگیری کرده و انجام دهند.

وی با بیان اینکه در مجموع ، ۵۷۶ دانش آموز وارد مدارس استعداد های درخشان استان هرمزگان خواهند شد، اظهار کرد: در سال جاری، تعداد ۳۳۶ دانش‌آموز دختر و پسر در دوره متوسطه اول و همچنین تعداد ۲۵۰ دانش‌آموز دختر و پسر متوسطه دوم در رشته‌های علوم ریاضی، تجربی، انسانی، جذب مدارس استعدادهای درخشان استان خواهند شد.

به گفته بیت اللهی، دانش آموزان باید از ۲۰ الی ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ نسبت به پرداخت هزینه آزمون اقدام کنند و در صورت عدم وجه مورد نظر، انصراف از ثبت نام برای آنها لحاظ خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: براساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش امسال هزینه ثبت‌نام که مبلغ ۳۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود و داوطلبان باید تمام مراحل ثبت‌نام تا مرحله دریافت کدرهگیری انجام دهند تا ثبت‌نام آنها قطعی شود.

بیت اللهی خاطرنشان کرد: زمان برگزاری آزمون بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام برای پایه هفتم روز پنجشنبه ۲۰ خرداد و برای پایه دهم روز جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با تأکید بر به اهمیت فرآیند ثبت‌نام آزمون در موعد مقرر، تصریح کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که در مهلت قانونی برای ثبت‌نام فرزندان خود اقدامات لازم را انجام دهند.

دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش هرمزگان آخرین مهلت مدارس استعدادهای درخشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر