کد خبر: 1058791 A

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که صیانت از آرای مردم در انتخابات، وظیفه قانونی و شرعی برگزار کنندگان انتخابات است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، احد جمالی در جلسه ستاد انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: اجرای دقیق قانون و مقررات و رعایت دستورالعمل ها از محورهای مهم انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ است.

وی افزود: حرکت در مسیر قانون و رعایت اصل بی طرفی در انتخابات موجب اطمینان خاطر و اعتماد عمومی مردم خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، رعایت اصل بی طرفی توسط مُجریان و برگزار کنندگان را امری مهم  و اساسی خواند و اظهارداشت: همه اعضای ستاد انتخابات استان و همه مُجریان و دست اندرکاران بدون هیچگونه حمایت و جانبداری در مسیر قانون و رعایت دستورالعمل ها فعالیت کرده و از آرای مردم پاسداری و صیانت کنند.

وی حضور حداکثری و گسترد مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را بسیار مهم دانست و گفت: تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید سرلوحه کار مجریان و برگزار کنندگان انتخابات باشد.

جمالی، انتخابات پرشور را باعث مصونیت و ثبات نظام اسلامی دانست و افزود: باید تلاش شود انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران و در شان و جایگاه مردم برگزار کنیم.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد گفت: تامین همه امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است و در این خصوص هیچ مانع و مشکلی نخواهد بود.
 
به گزارش ایلنا، در این جلسه مسئولان کمیته های ستاد انتخابات استان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده براساس برنامه زمان بندی ستاد انتخابات کشور و راهکارهای مناسب برای هر چه بهتر و پرشورتر برگزاری انتخابات در استان را ارائه دادند.
انتخابات صیانت شرع جمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر