کد خبر: 1058744 A

استاندار اصفهان مطرح کرد:

استاندار اصفهان گفت: رفع مشکلات و توسعه ورزشگاه نقش جهان یکی از انتظارات به حق اعضای هیات مدیره باشگاه فولادمبارکه سپاهان است که می تواند در ورزش استان و کشور نقش اساسی داشته باشد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در دیدار اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در سالن جلسات استانداری افزود: این باشگاه مورد مطالبه جدی و محبوب مردم استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه دو تیم ذوب آهن و سپاهان در حوزه فوتبال استان اصفهان فعال هستند که هر ۲ طرفداران بسیاری دارند، ادامه داد: انسجام، همدلی و هماهنگی میان اعضای باشگاه فولادمبارکه سپاهان وجود دارد و انتظار دارم ذائقه شیرین مردم توسط تیم‌های فوتبال استان با اتحاد و به دور از حاشیه حفظ شود.

مدیریت ارشد استان اصفهان ابراز امیدواری کرد با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا نشاط و شادابی بیشتری به مردم و ورزش و ورزشکاران به روزهای گذشته خود بازگردد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان نیز در این دیدار اظهار داشت: استاندار اصفهان دغدغه جدی نسبت به ورزش استان دارد و رهنمودهایی در جهت حفظ انسجام، قدرتمندی، فراگیری تمامی رشته‌ها، توجه به استعدادهای ناب سطح استان در رشته‌های مختلف و توجه به ورزش همه رشته‌های فراگیر و ورزش صنعت فولاد و کارگری داشت.

محمدرضا ساکت بیان کرد: به همت مدیریت استان گره کور ۳۵ ساله ورزشگاه نقش جهان باز و امروز ظرفیتی به ظرفیت‌های بین المللی فوتبال کشور اضافه شد.

وی بیان کرد: تاکید استاندار اصفهان بر گسترش مسائل و پروژه‌های موجود در ۳۰۰ هکتار ورزشگاه نقش جهان از مطالبات جدی بود که مورد توجه باشگاه فولادمبارکه سپاهان است.

استان اصفهان اصفهان جهان فوتبال مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر