کد خبر: 1058657 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 72 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و عدم گزارش موارد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 72 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 34 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت:  براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان اردبیل در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های  پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار ، نمین، کوثر، گرمی و نیر در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 294 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 52 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچگونه موارد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت نرسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 72 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 51 نفر از اردبیل، 5 نفر پارس آباد، 8 نفر مشگین شهر، 2 نفر گرمی و 6 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل وضعیت نارنجی کرونا کرونا اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر