کد خبر: 1058307 A

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کاهش ۱۸ درصدی وقوع سرقت ، افزایش ۵۱ درصدی کشفیات سرقت در ایام نوروز با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از کاشان، سرهنگ حسین بساطی با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح عملیاتی پلیس در ایام نوروز از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری با هدف ارتقاء نظم و امنیت در سطح شهرستان اجرا شد . 

وی تصریح کرد: در نتیجه این طرح در حوزه سرقت شاهد کاهش ۱۸ درصدی وقوع ، افزایش ۵۱ درصدی کشف و افزایش ۶۰ درصدی دستگیری سارقین بودیم.  

این مقام انتظامی افزود: در طول این مدت، ۱۴دستگاه کامیون مرغ خارج از شبکه توقیف و ۵۰ تن مرغ زنده به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال کشف و ۱۴ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی طی کنترل مبادی ورودی شهر کاشان، ۱۱۲۸ ثوب انواع لباس ، ۲۲۰ هزار سیگار ، ۲۲۴ قلم انواع لوازم آرایشی که همگی قاچاق بودند کشف و ۱۵ خودرو توقیف و پانزده نفر دستگیر شدند. 

بساطی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح عملیاتی پلیس در ایام نوروز، در حوزه مبارزه با مواد مخدر ، بیش از یک کیلو و ۶۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف و در این خصوص تعداد  ۱۹۱ نفر معتاد سارق  دستگیر شدند؛ باید گفت شاهد افزایش ۲۳۲ درصدی دستگیری فروشندگان مواد مخدر هستیم .

ایام نوروز خودرو سرقت قاچاق مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر