کد خبر: 1058262 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 54 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 4 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 54 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 21 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار ، نمین، کوثر و نیر در وضعیت زرد و شهر گرمی در وضعیت آبی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تاکنون 21 نفر در استان اردبیل به کرونای انگلیسی مبتلا شده‌اند، اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 256 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 52 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 4 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان گزارش شده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 54 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 26 نفر از اردبیل، 7 نفر پارس آباد، 3 نفر مشگین شهر، 5 نفر گرمی و 3 نفر از خلخال گزارش شده است.

علوم پزشکی کرونا کووید 19 کووید19 وضعیت هشدار شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل کرونا اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر