کد خبر: 1058254 A

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان خبر داد:

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: با توجه به تاکید استاندار سمنان و ابلاغ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مرحله دوم طرح کنترل هوشمند مبتلایان به کرونا در سطح استان اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا از سمنان، ایرج کارخایی گفت: در مرحله دوم طرح کنترل هوشمند مبتلایان به کرونا از ورود و ارائه خدمات به افراد مبتلا به کرونا در کلیه دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان، شهرداری‌ها، شعبات مرکزی و پرتراکم بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، شرکت‌های مسافربری، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن، دفاتر فروش بلیط و دفاتر پیشخوان و خدمات الکترونیک خودداری خواهد شد.

وی یادآور شد: در این طرح ارائه خدمات به مبتلایان به بیماری کرونا که باید دوران قرنطینه را سپری کنند در مراکز مشمول طرح ممنوع است و کلیه مراجعین ملزم به ارائه کارت یا شماره ملی هستند و در صورت مثبت بودن افراد به کرونا که در اپلیکیشن ماسک مشخص خواهد شد از ورود آنها جلوگیری خواهد شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان اظهار کرد: با ابلاغ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان، مسئولیت حسن اجرای طرح در سطح شهرستان‌ها به عهده فرمانداران و در کلیه دستگاه‌ها و سازمان‌ها و مراکز مرتبط به عهده مدیران و شهرداران است.

مبتلایان کرونا مدیر کل پدافند غیر عامل طرح کنترل هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر