کد خبر: 1058215 A

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری یکی از عاملین قتل دو مرد میانسال در یک عملیات پیچیده پلیسی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ عباس قاسمی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع قتل 2 نفر میانسال در یکی از نقاط شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران در صحنه و پس از بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد 2 مرد میانسال با انگیزه انتقام جویی توسط دو مرد مسلح به قتل رسیده اند که با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی مامورأن پلیس امنیت عمومی شهرستان مخفیگاه احدی از عاملین قتل مسلحانه دو مرد میانسال مینابی در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی میناب اذعان کرد : مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و جهت انجام ادامه تحقیقات آن را به پلیس آگاهی تحویل دادند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل و با صدور قرار روانه زندان شد.

پلیس آگاهی زندان شبانه روزی فرمانده انتظامی قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر