کد خبر: 1058207 A

با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت؛

با هوشیاری و تلاش بی وقفه و شبانه روزی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب قاچاقچیان در انتقال 2 تن و 52 کیلو و 200 گرم مرفین در استان ناکام ماندند.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، اظهار کرد: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با انجام کار گسترده اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر مرفین که به صورت ترانزیت فعالیت داشتند را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند، سرانجام بامداد امروز با همکاری ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی چغازردی این شهرستان به 2 دستگاه کامیون بونکر گاز مشکوک و بلافاصله خودروها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان کرد: پس از تلاش بی وقفه و برش انتهای بونکر یکی از کامیون‌ها  2 تن و 52 کیلو و 200 گرم مواد مخدر از نوع مرفین که به طرز بسیار ماهرانه در انتهای کامیون جاساز شده بود، کشف و 2 نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ دستگیر شدند.

سردار جعفری خاطر نشان کرد: بنا به اظهار قاچاقچیان دستگیر شده مواد مخدر کشف شده از مرزهای شرقی کشور بارگیری و قصد انتقال به عسلویه استان بوشهر را داشتند که با هوشیاری و تلاش پلیس در انتقال این محموله سنگین و کم نظیر در کشور، ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان عنوان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده از متهمان، تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

استان بوشهر پلیس مبارزه با مواد مخدر شبانه روزی فرمانده انتظامی استان مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر