کد خبر: 1058026 A

رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از پلمپ واحدهای صنفی متخلف و توقیف خوردوهای حامل مرغ خارج از شبکه در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا، ناصر عتباتی در جلسه بررسی مشکلات و موانع مرتبط با حوزه تولید و عرضه کالاهای اساسی که با محوریت تولید و توزیع مرغ معیشتی مردم برگزار شد با اشاره به کمبود برخی از اقلام اساسی از جمله مرغ در بازار، عنوان کرد: شرایط به وجود آمده و کمبود مرغ در بازار و به تبع آن تشکیل صف‌های طولانی مردم برای خرید مرغ  تاسف بار و ناراحت کننده بود و این وضعیت به هیچ وجه  قابل قبول نیست.

وی افزود: ضروری است تا دستگاه های متولی امر هر چه سریعتر با اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم از جمله رصد و نظارت بر تولید، توزیع آن و نیز برخورد با واحدهای صنفی متخلف و مقابله با دلالی و واسطه گری شرایط پیش آمده را سامان دهند.

عتباتی با تاکید بر اینکه در صورت مشاهده موارد تخلف، واحد صنفی پلمپ خواهد شد، اذعان کرد: هرگونه وسایل نقلیه حامل مرغ خارج از شبکه توقیف خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان با اتمام حجت به مدیران و مسئولان دستگاه ها و نهادهای مرتبط، بیان کرد: در صورت عدم حل مشکل خصوصا در ماه مبارک رمضان با مدیران متخلف برخورد قانونی خواهد شد..

وی همچنین استفاده از ظرفیت بسیج اصناف را در بازرسی ها و نظارت بر نحوه  توزیع مرغ ضروری وتاثیر گذار در ثبات و  آرامش در بازار عنوان کرد و گفت: هر چند رویکرد دستگاه قضایی اتخاذ تدابیر مراقبتی و پیشگیرانه است ولی در جایی که سودجویان با اقدامات خود موجب ایجاد نارضایتی در بین مردم شده و دلسردی و ناامیدی را در بین مردم ترویج کنند قطعا با برخوردهای جدی و قاطعانه دستگاه قضایی روبرو شده و با متخلفان مطابق قانون به شدت برخورد خواهد شد.

مرغ اصناف ناصر عتباتی دادگستری استان اردبیل توزیع مرغ پلمپ واحدهای صنفی متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر