کد خبر: 1057999 A

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین، گفت: از امروز-15- فروردین ماه پرتقال تنظیم بازار با 1000 تومان کاهش قیمت عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هادی طاهرخانی با اعلام این خبر گفت: طرح توزیع میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ از ۲۶ اسفند ماه در سطح استان قزوین آغاز شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین اظهار داشت: سیب زرد با قیمت هر کیلو 9 هزار و 500 تومان و سیب قرمز با قیمت هر کیلو 8 هزار و 500  تومان، پرتقال با قیمت هر کیلو 11 هزار و 500 تومان  در سطح استان عرضه شد.

طاهرخانی افزود: طبق جلسه برگزار شده در ستاد تنظیم بازار در استانداری، قیمت هر کیلو پرتقال 10 هزار و 500 تومان تصویب شد که از امروز در سطح استان عرضه می شود.

وی خاطرنشان کرد: میوه تنظیم بازار همچنان در همه مراکز توزیع میوه تنظیم بازار در استان قزوین به قیمت مصوب عرضه می شود و شهروندان می توانند از غرفه های سطح شهر نسبت به تامین میوه تنظیم بازار اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین در پایان گفت: امسال سهمیه تخصیصی پرتقال استان ۸۰۰ تن و سیب ۴۰۰ تن در نظر گرفته شده بود که از این میزان تاکنون ۶۱۸ تن پرتقال و ۳۸۱ تن سیب توزیع شده است.

استان قزوین تنظیم بازار شهرداری نوروز پرتقال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر