کد خبر: 1057746 A

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اصفهان مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: بیش از ۴ هزار نفر سال گذشته از سوی آتش‌نشانان اصفهانی طی عملیات مختلف امدادی نجات یافتند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محسن گلابی با اشاره به مجموعه فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در سال گذشته اظهار کرد: تعداد تماس‌های سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ با کاهش پنج درصدی مواجه بوده است. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: در سال گذشته ۱۰ هزار و پانصد و بیست و یک عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در شهر اصفهان از سوی نیروهای آتش نشانی انجام شده است که بیش از چهار هزار نفر طی این امدادرسانی ها نجات یافته اند.   

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۹ در شهر اصفهان چهار هزار و ۴۱۶ مورد آتش‌سوزی از سوی آتش‌نشانی امدادرسانی شد، گفت: آمار آتش سوزی ها در سال گذشته نسبت به سال ۹۸ با کاهش سه درصدی روبرو است. 

گلابی با بیان اینکه شش هزار و ۱۰۵ مورد حادثه و خدمات ایمنی در این مدت امدادرسانی و انجام شد که نسبت به سال نود و هشت با کاهش ۹ درصدی همراه بوده است، اظهار کرد: متوسط زمان رسیدن آتش نشانان در داخل محدوده شهر در سال گذشته به سه دقیقه و ۴۹ ثانیه رسید که متوسط استاندارد جهانی رسیدن به حادثه بین سه تا پنج دقیقه است.   

گلابی اظهار کرد: در سال گذشته همچنین دو هزار و ۱۱۰ دستگاه اطفاییه در نقاط استراتژیک شهر اصفهان مستقر شد تا سرعت امدادرسانی در شهر بهبود و افزایش یابد.

آتش سوزی اصفهان امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر