کد خبر: 1057734 A

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز خبر داد:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تغییر ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، ایمان غنی زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور و به منظور بهره مندی بیشتر شهروندان از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی، ساعات کار ناوگان اتوبوسرانی از یکشنبه ۱۵ فروردین سالجاری تغییر خواهد یافت.

وی ادامه داد: در شش ماهه نخست سالجاری، ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی در تمامی خطوط و مسیرهای شهری و حومه در روزهای عادی از ساعت ۶/۱۵  الی ۲۰/۳۰ ارائه خدمات خواهند کرد.

غنی زاده گفت: سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در روزهای تعطیل و جمعه نیز در تمامی خطوط شهری و حومه  از ساعت ۷/۱۵ صبح آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از شهروندان خواست با توجه به شیوع موج چهارم کرونا ضمن خودداری از ترددهای غیر ضروری، در زمان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی حتما" از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت و کرایه سفر خود را نیز با استفاده از کارت بلیت الکترونیکی شخصی پرداخت کنند.

غنی زاده اظهار کرد: در کیوسک‌های شارژ همه پایانه ها و نیز ایستگاه های مسیر تندرو، ماسک با قیمت مصوب دولتی عرضه می‌شود و در پایانه های اتوبوسرانی، نظارت بر استفاده مسافران از ماسک توسط ناظران این سازمان انجام می شود.

وی افزود: از شهروندان تقاضا داریم همکاری‌های لازم را در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی (استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از کارت الکترونیکی شخصی) انجام دهند.

ماسک ساعات کار تغییر ساعات شرکت واحد اتوبوسرانی ناوگان اتوبوسرانی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر