کد خبر: 1057467 A

پیروی منش خبر داد:

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان هرمزگان از کشف 77 هزار کیلو گرم توزیع مرغ خارج از شبکه در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عبدالرضا پیروی منش اظهار کرد: در پی بازرسی از مرغداری ها و کشتارگاه های شهرستان پارسیان بازرسان این سازمان موفق به کشف عرضه خارج از شبکه 77 هزار کیلو گرم مرغ از یک واحد کشتارگاه صنعتی در این شهرستان شده‌اند.

وی ارزش ریالی پرونده تشکیل شده برای این کشتارگاه تولیدی و صنعتی را بیش از 16 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: پرونده این واحد متخلف جهت سیر مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

پیروی منش با هشدار به واحدهای مرغداری و همچنین به کشتارگاه های استان که مبادرت به عرضه خارج از شبکه نهاده‌های دامی و همچنین مرغ می کنند، اضافه کرد: بازرسان این سازمان با رصد این واحدها با هر گونه تخلف احتمالی برخورد قانونی لازم را انجام خواهند داد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در پایان از تمامی شهروندان استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم گرانفروشی، صادر نکردن فاکتور، احتکار، عرضه خارج از شبکه مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

تلفن حقوق هرمزگان عرضه مرغ مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر