کد خبر: 1057422 A

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان خبر داد:

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری در غیزانیه کوچک به سمت روستای عوده ۳ نفر جان باختند.

به گزارش ایلنا، فرهنگ کره بندی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان به وقوع ۳ فقره سانحه رانندگی در مناطق مختلف استان طی امروز جمعه ۱۳ فروردین اشاره کرد و گفت: حادثه واژگونی تراکتور در ساعت ۱۶ و ۵ دقیقه در جاده ایذه- سوسن به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع رسانی شد.

وی به اعزام نیرو‌های امدادی مرکز فوریت‌های پزشکی به محل مذکور بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه، افزود: در این حادثه ۳ نفر مصدوم شده بودند و مصدومان به وسیله آمبولانس های مرکز اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

کره بندی اظهار داشت: همچنین در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه نیز خودروی پژو ۲۰۶ در محور باغملک - رامهرمز، حوالی روستای دم آب واژگون شد و ۵ نفر از سرنشینان آن مصدوم و به وسیله آمبولانس‌های مرکز اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان تصرح کرد: اما در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری راس ساعت ۱۶ و ۳۵ در غیزانیه کوچک به سمت روستای عوده، ۳ نفر جان خود را از دست دادند.

پژو جاده فوریت های پزشکی مراکز درمانی مرکز فوریت های پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر