کد خبر: 1057419 A

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس خبر داد:

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس از افزایش بودجه استان به ۸۰۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم عزیزی امروز در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان با استاندار، معاونین، رئیس کل دادگستری فارس از افزایش بودجه کل استان در سال جاری به 8000 میلیارد تومان خبر داد و افزود: بودجه کل استان در سال گذشته 3 هزار و 370 هزار میلیارد تومان بود که امسال افزایشی بیش از دوبرابری داشت. 

وی با بیان اینکه این افزایش بودجه نتیجه پیگیری مستمر نمایندگان فارس است، گفت: مجمع نمایندگان فارس از همین ابتدای سال عزم خود را برای رشد و توسعه استان جزم کرده و این نخستین جلسه در سال جدید نیز به منظور هماهنگی، تبادل نظر و انسجام بیشتر شکل گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه تلاش و تمرکز مسئولان استانی باید بر پروژه‌های مهم و اولویت‌دار باشد تا توسعه استان به درستی انجام شود، گفت: در این راستا و برای محرومیت‌زدایی نیز 1400 میلیارد تومان اختصاص یافته که این امر با همکاری قرارگاه سازندگی سپاه انجام می‌شود.

عزیزی با بیان اینکه تصمیم‌گیری برای استانی مانند فارس نیازمند آشنایی کامل بر ظرفیت‌ها و کاستی‌های استان است، افزود: این آشنایی کمک می‌کند تا تصمیمات هوشمندانه و منطقی برای توسعه استان گرفت و در جهت رفع نیازها اقدام کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان با تاکید بر توسعه شهرستان‌ها و توجه به این مناطق تصریح کرد:  برای این کار بناست که کارگروه‌های مشترکی به صورت شهرستانی و خاص بین مجمع و استانداری شکل گیرد تا با بررسی مسائل مختلف شهرستان‌ها با حضور نماینده مربوطه و مدیران شهرستان به صورت موضوعی تصمیم‌گیری شود.

استان فارس بودجه رشد و توسعه نماینده مردم شیراز نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر