کد خبر: 1057347 A

معاون فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه :

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از شهروندان کرمانشاهی خواست با توجه به شیوع دوباره کرونا و ممنوعیت حضور در تفرجگاه ها و اماکن گردشگری، از حضور در این مکان ها خودداری کنند .

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: همزمان با روز سیزدهم فروردین و بر اساس یک سنت دیرینه، شهروندان در فضای سبز حضور پیدا می کنند اما امسال هم به دلیل اوج گیری اخیر کرونا حضور در تفرجگاه ها از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع شده است. 

وی با اشاره به استقرار نیروهای پلیس مقابل اماکن گردشگری و تفرجگاه ها، گفت: از حضور شهروندان به صورت پیاده و سواره به این مکان ها جلوگیری می شود. 

سرهنگ آمویی ادامه داد: شایسته است به دلیل روند صعودی ابتلا به این بیماری در اکثر شهرهای استان طی روزهای اخیر، مردم فهیم کرمانشاه مانند ماه‌های اخیر همکاری لازم را به عمل آورده و از هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز خودداری کنند. 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: توصیه ما به شهروندان عزیز کرمانشاهی این است که برای ریشه کن شدن ویروس کرونا تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند و به توصیه های بهداشتی نیز عمل کنند. 

وی با بیان اینکه هرگونه عادی انگاری در خصوص ویروس کرونا بسیار خطرناک است، گفت: روند صعودی این بیماری و افزایش آمار مبتلایان و جان باختگان زنگ خطری است که باید به آن توجه کنیم. 

سرهنگ آمویی در پایان و با بیان اینکه ماموران پلیس از هرگونه خدمت رسانی به مردم دریغ نمی کنند، تاکید کرد: هدف همه ما بازگشت سلامت به جامعه و ریشه کنی ویروس کروناست که با همدلی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و توصیه های مسئولان مربوطه محقق می شود.

استان کرمانشاه شیوع بیماری کرونا اماکن گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر